Linnatuurid – Tegemist on kõige lihtsamat tüüpi mänguga, mis juhib sind linna tähtsamate vaatamisväärsuste juurde, suunab su tähelepanu detailidele ja räägib sulle põnevaid lugusi ümbritsevast. Linnatuuridel ei ole oluline kiirus vaid teekonna nautimine.
Aardejahid – Nagu nimi juba ütleb on mängu ülesanne leida linnast peidetud aare, mille leidmiseks pead otsima vihjeid linna tänavatelt.
Seiklusmängud tähtpäevaks – Mängud, mis on mõeldud vingete elamuste loomiseks ja tähtpäeva tähistamiseks. Mängud hõlmavad keskmisest rohkem fotode jäädvustamist (pildid salvestuvad teie telefoni) ja võõrastega suhtlemist.
Seiklused nagu filmis - Mängud viivad sind tuntud filmidest kuulsaks saanud radadele ning sinu eesmärk on sarnane filmi peategelaste omale.
Seiklused kodukandis - Mängud, mis ei ole asukohapõhised ja saad mängida ükskõik kus! Ülesanded avanevad kindla arvu meetreid läbides, seega võid mängu mängida välismaal, metsas, koduaias... ükskõik kus!

1. Leia endale e-poest meelepärane mäng ning soeta vajalik arv pileteid.
2. Peale makse sooritamist laekub sinu e-posti kiri arve ja mängu parooliga.
3. Tõmba enda telefoni Loquizi rakendus
4. Mängu alustamiseks ava rakendus, sisesta sulle saadetud unikaalne kasutajanimi ja parool ning alusta mängu.

Vaja läheb laetud nutitelefoni, kuhu on allalaetud Loquizi rakendus ning mängupiletit, mis saabub sulle e-kirjana peale e-poest ostu sooritamist.

Kõigile! Valikus on koguperemänge, kui ka ainult täiskasvanutele mõeldud mänge.

Mängud sobivad nii turistile kui kohalikule...nii perele kui sõpruskonnale...nii ettevõtte kollektiivile kui rahvatantsurühmale.

Millal iganes - 360FUN seiklusmängude võlu seisnebki selles, et sa ei pea teistega arvestama ja saad mängida endale kõige sobivamal ajal.

Seiklusmängu piletid kehtivad 200 päeva peale ostu sooritamist.

E-poest leiad asukohapõhiseid mänge üle terve Eestimaa ja ka Ahvenamaalt. Lisaks leiad valiku mänge, mis ei vaja kindlas kohas viibimist vaid lihtsalt liikumisruumi.

Üks mängupilet on mõeldud ühele nutiseadmele. Soovitame ühe nutiseadme kohta maksimaalselt kolme-nelja inimest.
Näide 1.  Kolmeliikmeline perekond on puhkusel Pärnus ja soovivad minna linna avastama = 1 pilet
Näide 2. 9-liikmeline kollektiiv soovib suvepäevade raames Haapsalu avastada = 3 piletid
Näide 3. 28-liikmeline organisatsioon soovib motivatisoonipäeva raames korraldada üht võistuslikku aardejahti = Gruppidele suuremad kui 12-liiget soovitame koos mängujuhiga seiklust, mida saab tellida 360.ee

Kõik mängud on erinevad. Keskmiselt tuleb läbida jalgsi ühes mängus 2-5km. Aega tuleks varuda vähemalt 2 tundi. Mängudel ei ole fikseeritud (kui just mängu kirjelduses pole teisiti öeldud) kohti, kust alustada ja lõpetada. Kui oled õiges linnas ja piirkonnas, siis võid mänguga alustada.

Siis tuleb veidi oodata, sest lisame jooksvalt uusi ja huvitavaid mänge e-poodi.

VÕI

Kirjuta meile info@360fun.eu ja ehitame sinu seltskonnale täitsa oma mängu!

Muude küsimuste puhul saada e-kiri aadressile info@360fun.eu