Veebipoe 360fun.eu (edaspidi Veebipood) omanik on 360 KRAADI OÜ (14943432), Liivalao 22, Tallinn, Eesti .

Müügitingimused kehtivad Veebipoest pääsmete ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Ostetud koodide kättetoimetamine toimub e-kirja alusel.

Ostu vormistamine

Toote ostmiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis (kui on nõutud). Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Maksa hiljem lahendused: Indivy Slice 3, Liisi ID, Finora krediit
  • Visa/Mastercard kaardimaksed
  • PayPal

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kui ostetud pääset ei ole võimalik tarnida seoses tehnilise viperuse või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Teie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ.

Kohaletoimetamine

Tootete koodid saadetakse pärast ostu kliendi poolt märgitud e-mailile. Kinkekaardi soetamisel on võimalik tellida füüsilisel kujul kinkekaart ka koju või saata otse saajale. Ilma transpordi valikuta tuleb kinkekaart digitaalselt e-mailile.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: pakiautomaadid (Itella, Omniva, DPD), kuller või tulles ise kohapeale. Pakiautomaatidega tellides on tavapärane tarneaeg 3-5 päeva, kulleriga kuni 5 tööpäeva. Saadetist saab postitada Euroopa Liidu raames.

Kinkekaartide saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Taganemisõigus

Pärast ostu sooritamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemise alla kuuluvad ka erinevate matkade pääsmed. Ostusumma tagastamiseks on vaja saata kirjalik pöördumine aadressile nutikas@360.ee koos põhjendusega. Ostusumma tagastatakse mobiilimängude puhul vaid juhul, kui mängu pole alustatud ja koodi kasutatud.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba pääsme saatmiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@360.ee või helistada telefonil: +372 5663 2979.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.