Jan Uuspõld läheb Tartusse

13.00

Tänaseks on legendaarsest mängufilmist Jan Uuspõld läheb Tartusse, mis lõi 21. sajandi esimese kümnendi lõpus kõikvõimalikud vaatajarekordid, möödunud tosin aastat. Taaselustamaks seda kurikuulsat musta huumoriga komöödiat, on valminud filmist vahva seiklusmäng.

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mängust: Nii nagu oli filmis on ka mängus eesmärgiks jõuda Tallinnast Tartusse võimalikult kiiresti. Selleks tuleb külastada erinevaid virtuaalseid asukohapunkte ja panna proovile oma teadmisi nii filmi kui ka üleüldiselt Eesti kohta.

Olenemata teie tegutsemisest, kulub teil igas asukohapunktis aega üks virtuaalne tund. Janil kulus Tartusse jõudmiseks aega 48 tundi. Teil on võimalus see üle lüüa, kuid minimaalne on 12 virtuaalset tundi (1 virtuaalne tund võrdub ühe läbitud punktiga mängus). Seega oluline ei ole ilmtingimata joosta vaid anda õigeid vastuseid ning lugeda vihjeid, kuidas kõige kiiremini Tartusse jõuda. Vahest võib juhtuda, et tuleb valida mitme asukoha vahel, kuhu oleks targem minna. Tark ei torma!

Esimene punkt on kõikidel sama ning selleks on Tallinna Raekojaplats (Tallinna mängus) või Tartu Bussijaamas (Tartu mängus), mis on märgitud kaardile “BUSSI” ikooniga. Edasine teekond sõltub juba teie antud vastustest ja vihjete lugemisest.

Mängul ei ole ajalist piirangut, seega saate vahepeal ka mängu pausile panna (näiteks seadme laadimiseks või kohvikus peatuse tegemiseks) ning hiljem jätkata.

Edukat rännakut!

Lisainfo

Linn

Tallinn, Tartu

Mängu keel

Eesti keeles

Mängijate arv

1-3 inimest=1 mängupilet

Millal mängida

ükskõik – kasvõi öösel!

Mängu kestvus

~2 tundi