Käbide korjamine

25.00

Käbide korjamine on lastele mõeldud mäng, kus on eesmärgiks koguda võimalikult palju virtuaalseid “käbisid”. Mäng toimub Mariehamni tänavatel.

Tootekood: käbid Kategooriad: ,

Kirjeldus

Spetsiaalselt lastele mõeldud seiklusmängus on eesmärk koguda võimalikult palju virtuaalseid “käbisid”. Käbide leiukohad asuvada Mariehamni tänavatel ja on kaardil näha. Mõnes kohas on neid palju, teistes vähem. Mine õigesse kohta ja “korja” üles. Tundub lihtne? Siiski mitte nii-väga. Iga käbikuhja ammutamiseks on vaja lahendada nuputusülesanne või vastata küsimusele õigesti. Lisaks tuleb vältida piirkond, kus oravad nõuavad saagist oma osa – tuleb planeerida liikumist vältides miinusalasid!

Edukaks saagikorjamiseks on vaja teha meeskonnatööd ja langetada otsuseid. Kas keskenduda „kergemale saagile“, mis annab vähem tulemust või võtta risk ja panustada raskematele, kuid suuremat saaki andvatele kohtadele.

Mängu küsimused on kohandatud lastele (6-11-aastastele) ja mängu mängimiseks kulub umbes 90 minutit. See on suurepärane võimalus veeta aega sõprade ja perega, lõbutseda väljas ja samal ajal avastada kaunist Mariehamni.

Lisainfo

Mängijate arv

1-3 inimest=1 mängupilet

Mängu keel

Inglise keeles, Rootsi keeles

Mängu kestvus

~2 tundi

Millal mängida

ükskõik – kasvõi öösel!

Linn

Mariehamn