Linnaseiklused Eesti linnades

15.00

Mis vihjeid on legendaarne kaupmees Jüri von Kaufmann jätnud Tallinnasse, Tartusse, Viljandisse, Pärnusse, Kuressaarde, Narva ja Haapsalusse?

Tootekood: jyri Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tegemist on lõbusa linnaseikluste sarjaga Eestimaa suurimates linnades. Mäng paneb proovile sinu loogilise mõtlemise ja võime märgata detaile.

Mängust:Jüri von Kaufmann (saksa k. kaupmees) oli keskaegne kaubahärra. Pärit oli Lübeckist, aga elas Revalis (Tallinnas) ja rändas palju ringi, iseäranis Eestimaal Hansa linnades. Ei olnud ta liiga rikas ega vaene. Aga Jüri oli eriline – ta nägi tulevikku. Ta jättis meile nuputamiseks ülesandeid ning neid lahendades sõnumeid.

Sul võimalus asuda Jüri jälgedele Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus, Kuressaares, Narvas ja Haapsalus.

Mängu eesmärk on leida Jüri “saiapalarada”, lahendada mõistatused ning leida sõnum, mille ta Sulle saatis. Kaardilt leiad võimalikud kohad, kuhu Jüri ülesanded jättis. Pole tähtis millises järjekorras jälgi astud – kuid mida rohkem punkte jõuad läbi käia, seda suurem on võimalus jõuda Jüri poolt maha jäätud sõnumini. Mängus on kaardil näha ka keskaegse linnamüüri kontuuri. Olgu siinkohal öeldud, et linnamüüri varjus oled Sa enamasti kaitstud, aga väljapool ole valvas, sest ringi liigub erisuguseid sulisid ja röövleid, samas leiad Sa väärtuslikku kraami just siis kui riskid.

Mängul ei ole ajalist piirangut, seega saate vahepeal ka mängu pausile panna (näiteks seadme laadimiseks või kohvikus peatuse tegemiseks) ning hiljem jätkata.

Kui sõnum käes, siis pane see kirja või talleta mällu! Saades kätte kõikide Jüri von Kaufmanni linnamängude sõnumid ning need meile edastades, ootab teid auhind!

Lisainfo

Linn

Haapsalu, Kuressaare, Narva, Pärnu, Tallinn, Tartu, Viljandi

Mängu keel

Eesti keeles, Inglise keeles, Rootsi keeles, Soome keeles, Vene keeles

Mängijate arv

1-3 inimest=1 mängupilet

Millal mängida

ükskõik – kasvõi öösel!

Mängu kestvus

~2 tundi