%

Lumeleopardi retk

Original price was: 12.00€.Current price is: 9.00€.

Harukordne võimalus tunda end tõelise lumeleopardina – valluta maailma kõrgemaid mägesid! See mäng on matkaja hingega seiklejatele, kes väljakutseid ei pelga. Vaata, kes need lumeleopardid õigupoolest on!

Tootekood: lume Kategooriad: ,

Kirjeldus

Teadupärast lumeleopard on aunimetus kõikide alpinistide seas, kes on vallutanud vähemalt viis 7000 meetri kõrgust mäetippu.

Nüüd avaneb teil võimalus see tiitel saada ka enda nimele, küll aga virtuaalsel kujul! Mängu eesmärgiks on ronida 20 erineva mäe tippu, mis asetsevad üle kogu maailma ning mille asukohti saate näha mängu käigus kaardi pealt.

Mägede vallutamiseks peate vastama küsimustele õigesti ning koguma seeläbi punkte. Mõistagi, füüsiliselt te ei saa minna kõikidesse asukohtadesse kohale, et küsimusi avada. Kuid küsimused avanevad automaatselt, kui kõnnite endale vabalt valitud ümbruskonnas ringi koos nutiseadmega. Nutiseade saab aru, kui liigute ning iga 50 kuni 100 meetri tagant avaneb küsimus, millele õigesti vastamise korral oletegi mäe vallutanud. Mäed avanevad kõrguse järgi, alates kõige väiksemast ning lõpetades maailma kõige kõrgema mäetipuga.

Et vallutada kõik 20 mäetippu, tuleb hinnanguliselt jalutada läbi umbes 1,5 kilomeetrit.

Mitu mäetippu õnnestub vallutada teil?

Lisainfo

Linn

Ükskõik kus

Mängijate arv

1-3 inimest=1 mängupilet

Mängu keel

Eesti keeles, Vene keeles

Mängu kestvus

~2 tundi

Millal mängida

ükskõik – kasvõi öösel!