Seiklus õllekultuuri pealinnas Sakus

15.00

On aeg seada sammu Eesti õllekultuuripealinna – Sakku! Kuidas tehakse õlut, millised saladusi Saku endas peidab ning mida huvitavat võid teelt veel leida? Tule Sakut avastama!

Tootekood: saku Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tere tulemast õllekultuuri pealinna Sakku! Pealinn, mis on muide Eesti suurim alevik.

Tegemist on seiklusmänguga, mille vältel saad Sakule suuremas osas ringi peale tehtud. Lisaks sellele tuleb Sul õllekultuuri pealinnale kohaselt proovile panna enda teadmised õlleteemaliste küsimustega, kogudes seeläbi punkte.

Kokku on kaardile märgitud 32 asukohapunkti. Nendesse punktidesse jõudes avaneb automaatlselt ekraanil küsimus. Andes küsimustele õigeid vastuseid suurendadki punktiskoori.

Teekonna, mis moodi punktid läbida, võid vabalt ise valida. Kiirus ei ole oluline, seega tormama ei pea. Parim asjatundja on ikka see, kes annab kõige enam õigeid vastuseid!

Mängul ei ole ajalist piirangut, seega saate vahepeal ka mängu pausile panna (näiteks seadme laadimiseks või kohvikus peatuse tegemiseks) ning hiljem jätkata.

Kui esimese hooga õiget vastuset ei tea, võib mõningate küsimuste puhul abiks tulla vihjete kasutamine. See teile punkte maksma ei lähe, seega vihjeid võib julgelt kasutada.

Nüüd on aeg välja selgitada, kas Sina oled järgmine meister, kes hiilgab parimate õlleteemaliste teadmistega.

Lõbusat seiklemist!

Lisainfo

Mängu keel

Eesti keeles

Mängijate arv

1-3 inimest=1 mängupilet

Millal mängida

ükskõik – kasvõi öösel!

Mängu kestvus

~2 tundi