Tallinna Lauluväljaku seiklusmäng

15,00

Mida kõike on Tallinna Lauluväljak oma uhke territooriumiga näinud ja kuulnud… Mälestused uhketest kogunemistest, rahvapidudest, kontserditest ja vabaõhu etendustest. Nüüd on hea võimalus meenutada suurepäraseid hetki ning avastada Lauluväljaku territooriumi.

Kirjeldus

Tallinna Lauluväljaku ajalugu on tihedalt seotud laulupidudega. Eesti rahva laululembelisuse märke võib otsida juba kaugest minevikust, mil küla torupillimehed kogunesid, et koos laulda. Ka kõige süngemal feodaalajal kõlas külavainul leelu ja tarevaikuses hällilaul. Sellest ajast pärineb ka valdav osa Eesti rahvalaulupärandist. Terve Lauluväljak peidab endas aga suurepäraseid meenutusi ja mälestusi, mida on Sul nüüd ideaalne võimalus taas meelde tuletada. Olgu selleks suurte massidega kontserdid või pisemad kogunemised, ajalugu on Lauluväljakul rohkem kui keegi suudab ette lugeda.

Mängu eesmärgiks on ennekõike interaktiivsel moel tutvuda Lauluväljaku territooriumiga, külastades seeläbi kaardil asuvaid punkte ning üheaegselt saada juurde uusi ja panna proovile ka juba olemasolevaid teadmisi Tallinna Lauluväljaku kohta. Mängust ei puudu ka võistlusmoment, kuna igas punktis antud õige vastus suurendab Sinu punktiskoori. Mängu lõppedes saab võrrelda enda tulemust üldises paremustabelis.

Kiirus ei mängi rolli, oluline on nautida jalutuskäiku ning meenutada uhkeid hetki, mida Lauluväljak on rahvale pakkunud!

Lisainfo

Mängu keel

Eesti keeles

Millal mängida

ükskõik – kasvõi öösel!

Mängu kestvus

~2 tundi

Mängijate arv

1-3 inimest=1 mängupilet